aitik

aitik-wsparcie-informatyczne

Aitik.pl kieruje swoje usługi na potrzeby wszystkich firm pozbawionych zaplecza IT i zapewnia im profesjonalne wsparcie informatyczne w postaci rozwiązywania najróżniejszych problemów technicznych, aktualizacji oprogramowań, ich konfiguracji, zarządzania serwerami, planowania i obsługi sieci internetowej oraz budowania baz danych.

Oferta tej firmy jest bardzo imponująca, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią na oficjalnej stronie internetowej tej firmy. aitik wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom swojego klienta, oferując mu wybór 3 zróżnicowanych pakietów wsparcia, w zależności od jego indywidualnych predyspozycji. aitik zapewnia pomoc na żądanie odnośnie wszelkich problemów informatycznych zgłoszonych przez klienta.

W razie potrzeby, dzięki helpdeskowi Aitik.pl klient zyskuje sprawną i profesjonalna pomoc drogą telefoniczną, mailową oraz przy zastosowania połączenia zdalnego. Istnieje również możliwość dojazdu do siedziby klienta, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Zespół aitik biegle posługuje się językiem angielskim, co ułatwia mu pracę przy zastosowaniu najróżniejszego sprzętu i oprogramowania. Firma aktywnie śledzi wszelkie nowinki technologiczne wobec wszelkiego rodzaju systemów, programów, ich dodatków oraz zachodzących zmian. Pozwala to na sprawne i bezbłędne zidentyfikowanie każdej, zaistniałej usterki.

 

Adres: ul. Drukarska 38, 53-312 Wrocław

Telefon kontaktowy: 48 71 333 38 89

NIP: 8942982467

Poczta: pomoc@aitik.pl

Strona internetowa: http://aitik.pl