Black Cat

blackcat

Black Cat to agencja detektywistyczna specjalizująca się w działaniach na rzecz osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Siedziba biura mieści się w Warszawie, ale agenci Black Cat działają praktycznie na obszarze całego globu – z wyłączeniem obu Ameryk i Australii. Firmę tworzy zespół doświadczonych detektywów, spośród których większość może poszczycić się pracą pracą dla służb RP. Ogromne doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta czynią z Black Cat agencję bezkonkurencyjną.

Pracownicy podejmują się coraz trudniejszych zadań, które zawsze kończą się sukcesem. Profesjonalne podejście jest bardzo ważne w zawodzie detektywa, dlatego agenci Black Cat angażują się w stu procenta podchodzą w pełni zaangażowani do każdego zlecenia. Na początku następuje wywiad z klientem w celu jak najlepszego zrozumienia oczekiwań oraz  wyciągnięcia kluczowych informacji o podmiocie, który jest celem. Agencja jako jedna z niewielu może pochwalić się kompleksową ochroną VIP.

Czujesz się zagrożony?

Detektywi oraz ochroniarze w krótkim czasie znajdą źródło niepokojów, które następnie zostanie zneutralizowane. Zachęcamy do skorzystania z usług agencji Black Cat – jest to gwarancja udanego zlecenia.

Dane firmy:
adres: ul. Górczewska 27/35, 01-139 Warszawa
telefon: 577-017-251
e-mail: biuro@blackcat24.pl
strona internetowa: www.BlackCat24.pl