Kancelaria Adwokacka NKR

nkr

Mimo sporej konkurencji na rynku, Kancelaria Prawna NRK wciąż utrzymuje się w czołówce. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wielu dziedzin prawa, takich jak: prawo gospodarcze, prawo cywile, prawo pracy czy prawo karne. Zespół doświadczonych adwokatów codziennie dba o dobro swoich klientów. Specjalizujemy się w poradach prawnych na najwyższym poziomie. Porad udzielamy na spotkaniach, na które można umówić się telefonicznie, mailowo, bądź wypełniając specjalny formularz na naszej stronie. Staramy się zaaranżować spotkanie w jak najszybszym terminie, aby nie trzymać naszego klienta w niepewności. Dodatkowo wpieramy przedsiębiorców i właścicieli firm. Służymy pomocą przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych oraz w innych złożonych działaniach.

Porady prawne

W wielu wypadkach wystarczy jedna porada prawna, aby wskazać odpowiednie działania, które musi podjąć klient w celu wyjścia z trudnej sytuacji bądź uzyskania korzyści. Nasz kancelaria proponuje skuteczne i pewne porady prawne. Pierwsze spotkanie jest całkowicie darmowe – przyjdź i zaufaj naszym specjalistom. Spotkanie można umówić online bądź telefonicznie.

Sprawy karne

Adwokaci pracujący w Kancelarii NRK wierzą, że z każdej sytuacji istnieje korzystne wyjście. W przypadku spraw karnych kierujemy naszych najbardziej doświadczonych pracowników, dzięki czemu mają Państwo pewność, że osoba prowadząca sprawę podejdzie indywidualnie i wykorzysta wszystkie ścieżki, aby nasz klient był zadowolony. Kancelaria Prawna NRK to rzetelność oraz 100% zaangażowania.

Adwokat

W naszej kancelarii pracują najlepsi prawnicy w branży, o czym świadczą świetne wyniki i wiele wygranych spraw. Nasz trzon stanowi trójka bardzo doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa. Gwarantują oni świetną obsługę i duże szanse na osiągnięcie zadowalającego wyniku sprawy. W każdym przypadku staramy się podchodzić indywidualnie i w pełni angażować się w powierzone zadania.

Dane firmy:

 nkr Nazwa Kancelaria Adwokacka NKR
adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice
telefon: +48 32 603 61 68
e-mail: nkr@nkr.com.pl
strona: http://www.nkr.com.pl