Libet S.A.

libet-kostka-brukowa

Atrakcyjny produkt budowlany – zapewne wiele osób zastanawia się w jaki sposób najlepiej zobrazować taką frazę. Odpowiedzią na tego rodzaju zagwozdkę okazuje się być oferta Libet – lidera sprzedaży kostki brukowej dekoracyjnej.

Produkty Libet to coś, co odpowie najbardziej wyniosłym potrzebom zarówno estetów jak i pragmatyków.

Kostka oraz kamień od Libetu to produkty wytrzymałe, piękne, łatwo komponujące się z otoczeniem oraz niezwykle praktyczne w wykorzystaniu. Dla osób, które poszukują bardziej standardowych rozwiązań w układaniu kostki Libet poleca serię Decco Aspero; dla tych którzy polują na coś ekstragawanckiego ale i użytecznego dobrym pomysłem jest przyjrzenie się serii Decco Antico, dla tych zaś, którzy dążą od tego, by ogród czy taras stworzyć na nowo w kolorze – idealnym pomysłem jest zakup kostki dekoracyjnej Decco Colormix.

Libet poleca również inne serie swoich produktów – Impressio dla pasjonatów płyt tarasowych, Ceramic dla poszukujących eleganckiego gresu, Stampo dla osób odważnych, nie bojących się postawić na zupełnie nowoczesne dekoracje betonowe, czy serię Completto będąca komplementarnym zwieńczeniem dla pomysłowej palisady. Zachęcamy do zgłębienia swoich doznań po zapoznaniu się z katalogiem produktowym marki Libet, a także z poradnikiem, gdzie znajdują się porady dot. układania kostki i projektowania terenu pod tą czynność.

Kontakt z firmą Libet

 libet-kostka-brukowa Nazwa Kancelaria Adwokacka NKR
adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice
telefon: +48 32 603 61 68
e-mail: nkr@nkr.com.pl
strona: http://www.nkr.com.pl