Mensa Home

Mensa Home

Mensa Home proponuje idealne rozwiązania dla każdego, kto marzy o funkcjonalnej i pięknej kuchni. W ofercie sklepu znajdują się produkty, które pozwolą nam na przygotowanie wysokiej jakości potraw, takie jak patelnie, brytfanny, garnki, tostery czy też szybkowary. Mensa Home zadbała również o funkcjonalność każdej kuchni i wprowadziła do sprzedaży szereg dodatków, które zarówno pomagają w organizacji kuchennej przestrzeni jak i nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru oraz piękna.

Dla miłośników kawy przygotowano za to ofertę kawiarek, serwujących tradycyjną, włoską kawę, cieszącą podniebienia wyjątkowym smakiem oraz aromatem. Przy okazji do kawiarki można dobrać sobie w Mensa Home kubek bądź filiżankę, w którym będziemy spożywać ten wyjątkowy napój. Naczynia wykonane zostały z ceramiki bądź porcelany oraz są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich potrzeb.

Mensa Home to również wyjątkowe dodatki, które w niepowtarzalny sposób uświetnią nasze wnętrza, oraz środki czystości, które pomogą nam w odpowiedni sposób aby zadbać o czystość i higienę naszej kuchni.

 

Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Telefon kontaktowy: + 48 570 600 340

NIP: 697-10-11-914

Poczta: sklep@mensahome.eu

Strona internetowa: http://mensahome.eu