Nasz-Gabinet

Nasz-Gabinet to ogólnopolska sieć gabinetów, które pomagają swoim pacjentom skutecznie uporać się z problemem uzależnienia od alkoholu. Od wielu lat działają w branży medycznej w większych miastach Polski, dbając o ciągłe dokształcanie kadry specjalistów.

Pacjenci chcący uwolnić się od alkoholizmu mogą skorzystać z przeróżnych usług oferowanych przez Nasz-Gabinet, takich jak wszycie esperolu, czy detoksykacja. Wszycie esperolu polega na podskórnym zaaplikowaniu substancji, które w połączeniu ze spożytym alkoholem wywołuje w organizmie nieprzyjemne, dokuczliwe dolegliwości. Jest to zabieg jednorazowy, którego efekt trzyma się do 12 miesięcy. Detoksykacja alkoholowa polega na podaniu pacjentowi utraconych przez alkohol elektrolitów oraz witamin, które przy lekach wspomagających pracę wątroby pozwolą pozbyć cię nieprzyjemnych objawów wywołanych kilkudniowym, ciągłym spożyciem alkoholu w dużych ilościach.

Pacjenci Naszego-Gabinetu mogą skorzystać również z terapii indywidualnych i grupowych, a także z kroplówek witaminowych poprawiających osłabiony stan organizmu.

Adres: Generała Hallera 9/6, 53-203 Wrocław

Telefon kontaktowy: +48 519 775 225

Pocztakontakt@nasz-gabinet.pl

Strona internetowa: https://nasz-gabinet.pl/