Pracownia językowa

Pracownia językwoa

Pracownia językowa to firma, która zajmuję się skutecznym i nowoczesnym nauczaniem języka angielskiego. Szkoła językowa nastawiona jest na osiąganie pozytywnych wyników kształcenia swoich uczniów. Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne podejście do zadania oraz jest ukierunkowane na skuteczne i bezproblemowe uzyskiwanie pożądanych efektów nauczania. Szkoła, dla osób które są chętne do podjęcia nauki  przygotowała 4 kluczowe formy nauczania takie jak:

  • Kurs języka angielskiego z dojazdem do klienta – cechuje go dostosowany do potrzeb ucznia tryb nauczania oraz elastyczny grafik zajęć. Zaletą kursu niewątpliwie jest brak ingerencji klienta w dojazd do placówki szkoły
  • Kurs angielskiego online – kurs ten dedykowany jest osobom, które domowy spokój stawiają ponad wszystko. Zajęcia prowadzone są online, przy użyciu odpowiednich narzędzi takich jak wirtualna tablica, działająca w czasie rzeczywistym oraz komunikatora internetowego, przy użyciu którego uczeń może się swobodnie porozumiewać ze swoim lektorem.
  • Stacjonarny kurs języka angielskiego – odbywa się on w budynku szkoły językowej w Puławach. Zaletą kursu niewątpliwie jest czynny kontakt z nauczycielem, prace zadaniowe podzielone są najczęściej na kilku osobowe grupy, przez co nauczanie staje się bardziej efektywne
  • Kursy językowe dla firm – są to zajęcia prowadzone najczęściej w miejscu pracy uczestników. Jest to kompleksowe przygotowanie pracowników do podjęcia zadań w których wykorzystywany jest język angielski. Kurs cechuje elastyczny grafik, zajęcia mogą odbywać się po pracy uczestników. Kursy te prowadzone są w grupach pracowniczych, bądź indywidualnie.

Szkoła językowa to nie tylko skuteczne nauczanie języka angielskiego. W ofercie firmy można skorzystać z organizacji wakacji, półkolonii dla dzieci. Firma w tym czasie uzupełnia wiedzę dzieci o pominięte na szkolnych zajęciach aspekty języka angielskiego.

Firma posiada również mocno rozwiniętą ofertę tłumaczenia tekstów z języka angielskiego. Przedsiębiorstwo oferuje również tłumaczenia przysięgłe. Dzięki wieloletniej pracy i zdobytym w tym okresie wiedzy firmy podchodzi do spraw nauczania oraz tłumaczenia bardzo rzetelnie i profesjonalnie, aby skutecznie zaspokoić oczekiwania swoich klientów.

Adres: ul. Opani 9, 24-100 Puławy

Telefon kontaktowy: 601797865

NIP: 712-286-96-59

Poczta: pulawy@jezykowapracownia.com

Strona internetowahttp://www.jezykowapracownia.com/